Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

AUSTRALIA 2018/2019


     To już ponad trzy lata naszej wspólnej działalności. Nadchodzi czas skorzystania z gościnności Australii i tamtejszej Polonii. Zaprosili  nasze trio podczas pierwszej trasy australijskiej w 2015 roku. Specjalnie na ten powrót i największy na świecie festiwal polonijny PolArt 2018 przygotowaliśmy dwa krążki z wykonywaną przez nas muzyką.

Wyprawa przypada na czas świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku dla Polaków to okres szczególnie rodzinny, magiczny i ważny.

Będziemy starali się na bieżąco zapisywać rzeczy istotne i ciekawe z trasy koncertowej po bardzo odległym kontynencie z rekinami, kangurami, wężami czy misiami coala. Kraju w którym zimą na gorących plażach spacerują  Mikołaje a Nowy Rok dociera wiele godzin wcześniej zanim pojawi się w Polsce. Na rozpalonych słońcem olbrzymich pustkowiach szczęściarze mogą znajdować złoto, które leży w ziemi tuż pod naszymi stopami.

     Polonia i Australijczycy dali się nam poznać jako niezwykli, wspaniali i uśmiechnięci na co dzień ludzie. Zanim jednak to nastąpi czeka nas dużo ciężkiej pracy i kilka ważnych dla nas wydarzeń. Poniżej dwa krótkie utwory z naszej debiutanckiej płyty, zapraszamy do wysłuchania.

(ciag dalszy nastąpi)

NASZ MECENAS RADWAG
Warszawa 19.09.2018r oficjalne ogłoszenie trasy koncertowej
19.09.2018r. Warszawa-V Światowy Zjazd Polonii i Polaków z Zagranicy
okładka naszej debiutanckiej płyty na drugą trasę po Australii
przygotowaliśmy również drugi krążek z kolędami